KONST / Litografier / Färglitografi 11709044
nr 1170 9044
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 61/225, motivet: 33x26
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:34:34
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
19 mar
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm